רווקות מאוחרת? נסו כישופי אהבה

רווקות מאוחרת הוא ביטוי פושט לכאורה, שתי מילים שמסתירות בתוכן בדידות גדולה בקרב אדם או אישה הנמצאים עדיין בשלב הרווקות בחייהם, בזמן שחבריהם כבר החלו לבנות משפחה, לעיתים אף החלו את פרק ב' שלהם…

אז מה כל כך בודד ברווקות מאוחרת? במקרים רבים, הרווקות מאפשרת לגברים, ובעיקר לנשים, להתרכז בפיתוח הקריירה שלהם, אי הימצאותה של האהבה בחייהם מאפשרת או אולי כופה עליהם להתרכז ביתר שאת בעבודתם, ולכן אנשים הנמצאים בשלב זה של חייהם נמצאים בעמדות בכירות יותר מאנשים נשואים בני גילם, בעיקר נשים מן הסתם.

חשוב להכיר כי רווקות מאוחרת איננה כישופי אהבה או גזרה מיסטית והיא מתחילה בדיוק בשלב בו הרצון לאהבה והחיפוש אחריה הופך לאכזבה גדולה, וההתעמקות בקריירה הופך למעיין אקמול המנסה להקל על הבדידות באמצעות הצלחה וההערכה במקום העבודה. לעיתים זהו אקמול כל כך טוב שהשפעתו איננה פגה עד שכבר מאוחר מדי.

אבל באהבה אין דבר כזה מאוחר מדי, תמיד אפשר ורצוי לחפש אחר אהבה שתמלא את הלילות הקרים בהמון רגש וחום, גם אם לא תצא מכך חתונה או ילדים, לפעמים החיבוק הנכון, בזמן הנכון יעשה את העבודה לא פחות טוב.

אז איך מסירים את כישופי האהבה יוצאים ממעגל הרווקות המאוחרת? ראשית, מתייחסים למקום העבודה בדיוק כפי שהוא, מקום עבודה שמטרתו הוא קבלת שכר בסיומו של החודש, לא מעבר לכך, לא מדובר על מקום בו תוכלו להגשים את חלומותיכם או למלא חללים שונים בנפשכם, זהו מקום עבודה בסך הכל.

מרגע שהבנו שאין דבר מלבד אהבה שימלא אותנו באהבה גדולה, נוכל לעבוד על עצמנו, להעריך את עצמנו, אך לא יותר מדי. כלומר, אנחנו גברים ונשים חזקות, מצחיקים ומצחיקות שכיף להיות בחברתנו ונוכל להיות בן הזוג המושלם בעבור מושא אהבתנו, אבל עדיין אנחנו זוכרים שאנחנו עתידים להיות חצי מאחד שלם, ולכן יש להיזהר בלכפות את דעותינו על אחרים.

מהרגע בו יישמתם את שני הצעדים המופיעים מעלה שמטרתם היא ללמוד את מיקומכם בעולם, אנשים שנועדו להיות חלק מזוג, נועדו לאהוב ולא לעבוד ולמלא את החסך בעוד תעודה או תוספת במשכורת. מרגע זה תוכלו להמשיך הלאה ולהטיל כישופי אהבה על כל מי שתחפצו בכך. תוכלו לעשות זאת בעזרתם של מקובלים ומתקשרים שיגלו לכם את הכשפים והלחשים הנכונים בכדי שתמצאו את האהבה הנכספת ותגרמו לבחור הנכון או לבחורה הנכונה מבחינתכם לאהוב אתכם, או שמא תבחרו לעשות זאת באמצעות הקארמה והאישיות שלכם – העיקר שתעשו את זה.

עלינו צוות האתר

אתר רכב מזמין אותך לפרסם מאמרים בכל נושא הקשור לעולם הרכב ולהנות מחשיפה גדולה למאמרים שלך באתר שלנו. לקבלת שם משתמש וסיסמא, אנא השתמש בטופס יצירת הקשר בתפריט האתר.