טרייד אין לרכב

בשנים האחרונות רוב הישראלים בוחרים לשדרג את רכבם באמצעות חברות טרייד אין. חברת טרייד אין קונה את הרכב הישן ומציעה מגוון עצום של מכוניות שמורות משנתון מתקדם. הלקוח יכול ליהנות מייעוץ מקצועי המסייע לו לבחור רכב חדיש יותר, ולבחור מבין פתרונות מימון מתקדמים המאפשרים לו לשדרג את רכבו בקלות וללא צורך לקחת הלוואה מהבנק. חשוב לדעת כי חברת טרייד אין מקצועית ואיכותית מציעה אחריות מורחבת על הרכב שקונים ממנה וזאת בהשוואה לקניית רכב מאדם פרטי. חברת טרייד אין רכב פועלת על פי סטנדרטים גבוהים ומציעה שקיפות מלאה ללקוחותיה לגבי היסטוריית הטיפולים ומצבו של הרכב. יש לזכור כי חברות הטרייד אין דואגות לשמן הטוב ולכן אינן מסתכנות במכירת רכבים פגומים או מסוכנים, ובכל מקרה של בעיה או תקלה החברה נמצאת שם עבור הלקוח ותעשה הכול לשביעות רצונו המלאה.

רכב אחרי בדיקות

חברות הטרייד אין מציעות לרוב רכבים לאחר בדיקה. כמובן שמומלץ לקחת את הרכב לבדיקה חיצונית אך כדאי לדעת כי חברות הטרייד אין אינן נוהגות להסתיר מידע מהלקוח ולכן זוכים לשקט נפשי ולקניית רכב ממקום בטוח ואמין. החברה דואגת לניקיון הרכבים העומדים למכירה ואף דואגת לטיפולים ברכבים על מנת לספק ללקוחות רכבים איכותיים ובטוחים.

חוויית קניות מתקדמת

חווית הקניות בחברת טרייד אין היא ייחודית וללא תחרות. הלקוח יכול להגיע עם רכבו הישן שיעבור בדיקת קצרה על מנת להעריך את שוויו. בזמן הבדיקה מתלווה נציג מכירות מקצועי ללקוח על מנת לספק הסברים ולהציג בפניו מכוניות המתאימות לתקציב העומד לרשותו ובהתאמה מלאה למאפייניו ולדרישותיו הייחודיות של הלקוח. ניתן לראות רכבים רבים הנמצאים במגרש של חברת הטרייד אין אך כיום יש רשתות טרייד אין רכב בפריסה ארצית רחבה כך שניתן לתאם מראש בדיקה של רכב שנמצא בסניף אחר של הרשת. לאחר בחירת רכב העונה לצרכיו של הלקוח מלווה אותו נציג המכירות ויציג בפניו פתרונות מימון מתקדמים לאחר קיזוז שווי הרכב הישן.

ייעוץ מקצועי

כיום יש בשוק מגוון רחב של מכוניות ולכן רבים מתקשים לקבל החלטה נכונה ולבחור באמת את הרכב המתאים להם ביותר. צוות חברת הטרייד אין מתמחה בעולם הרכב ותפקידו לסייע לכל לקוח ולקוח לבחור מכונית מתאימה בהתאם ליכולותיו הפיננסיות של הלקוח ועל פי צרכיו הייחודיים. כך לדוגמה יכו נציג המכירות להמליץ על רכב קומפקטי המתאים למי שבעיקר נוסע בעיר או להמליץ על מיניוואן עם 7 מקומות עם מנוע חסכוני ויעיל למשפחה גדולה שמרבה לצאת לטיולים בארץ ולביקורים משפחתיים.

לסיכום, חברת טרייד אין מציעה תחת קורת גג אחת אפשרות נוחה ויעילה למכירת הרכב הישן ולקניית רכב חדש, תוך ייעוץ מקצועי, ליווי אישי, החלפת בעלות במקום, מתן אחריות ואפשרות למגוון תוכניות מימון אטרקטיביות בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח והעדפותיו האישיות.

עלינו צוות האתר

אתר רכב מזמין אותך לפרסם מאמרים בכל נושא הקשור לעולם הרכב ולהנות מחשיפה גדולה למאמרים שלך באתר שלנו. לקבלת שם משתמש וסיסמא, אנא השתמש בטופס יצירת הקשר בתפריט האתר.