גבר מודה שקיים יחסי מין עם למעלה מ-1,000 מכוניות

גבר שטוען שקיים יחסי מין עם למעלה מ-1,000 מכוניות מגן על הרגשות הרומנטיים שהוא רוכש כלפי כלי רכב אדווארד סמית', כרגע מתגורר עם החברה הנוכחית שלו, חיפושית פולקסווגן שנקראת ונילה, מכריז שהוא איננו פריק ואין לו שום כוונה לשנות את דרכיו. בראיון שנערך איתו אמר את עיקרי הדברים הבאים:

"אני מעריך את היופי של כלי רכב, ההערכה שלי איננה מסתיימת רק בזה, אני מפתח רגשות אהבה כנים כלפי רכבים יפים… …אנשים יכולים לקרוא לי משוגע, אבל בסרטים ובכלל בחיים, הדמויות האהובות עלי הן מכוניות… …אני בחור רומנטי מטבעי, ואף אחת לא צריכה להיפגע, אבל הרגשות שלי הן כלפי מכוניות, אני כותב פואמות, שר ומדבר עם כלי רכב שאני אוהב, בדיוק כפי שמתייחסים לחברה בשר ודם… אני לא בן אדם חולה, אבל מכוניות הן ההעדפה שלי מבחינה רומנטית"

אדווארד הוא בחור בן 57, טוען שמעולם לא נמשך מינית לנשים או לגברים, והמפגש המיני הראשון שלו עם מכונית היה בגיל 15, הפעם הראשונה שלדבריו בה הרגיש גירוי מיני, למרות שניסה להשתמש במגוון גלולות ויאגרה כדי לסייע לעצמו בכך. לעיתים הוא חטא באהבתו, כך הוא מספר, וקיים יחסי מין גם עם מסוקים, סירות וכלים מכניים נוספים. חברתו הנוכחית ונילה, היא קשר שלאחר חמש שנות זוגיות עם ויקטוריה, חיפושית מודל 69 שהוא קנה ממשפחה המשתייכת לעדי יהווה, אי אפשר להגיד שאין לו טעם מוגדר… פסיכולוגים מגדירים אותו כחולה בתסמונת מכונפיליה, אדם המרגיש משיכה מינית לכלים מכניים ולא לבני אדם, עם או בלי ויאגרה למכירה הבחור פשוט נמשך למכוניות

עלינו צוות האתר

אתר רכב מזמין אותך לפרסם מאמרים בכל נושא הקשור לעולם הרכב ולהנות מחשיפה גדולה למאמרים שלך באתר שלנו. לקבלת שם משתמש וסיסמא, אנא השתמש בטופס יצירת הקשר בתפריט האתר.