טנדר לעסק ורכב יוקרתי לשעות הערב

טנדר רוכשים בדרך כלל עסקים שנדרשים לספק ללקוחות משלוחים או שירות תיקונים שעל הטנדר מעמיסים כלי עבודה גדולים, וגם אנשים פרטיים שפשוט אוהבים את המבנה של רכב זה. בעבר כשהיינו מדברים על רכב מהסוג הנ"ל, הסיטואציה הראשונה שעלתה בראשנו הייתה של כלי רכב מלוכלך עם מקום לשני נוסעים בלבד. כיום, המציאות רחוקה מלהיות כך, וניתן למצוא דגמים של טנדרים מתקדמים ומרהיבים. רכבים שיכולים לשמש בעלי עסקים במהלך יום עבודה, וכן בשעות שלאחר מכן בנסיעה  עם כל המשפה.

הטנדר של היום זה לא הטנדר של פעם – וטוב שכך

כאמור, כלי רכב מסוג טנדר עבר במהלך השנים שינויים, שדרוגים ותהפוכות של ממש, כך שכיום אפשר ליהנות ממנו לאו דווקא עבור צרכים של העמסות או הובלות, אלא נטו בכדי ליהנות מנהיגה ונסיעה ברכב טוב. בכדי לסבר מעט את האוזן של הספקנים, להלן השינויים הבולטים שעבר רכב הטנדר במהלך השנים:

  • נפח העמסה – בשוק רכבי הטנדר כיום ניתן למצוא רכבים במגוון גדלים של נגררים. כמעט בכל הנפחים, כך שאפשר לבחור בדיוק את הדגם שימלא את כלל הצרכים. בעבר היה גודל אחד במקרה הטוב שניים שהיו צריכים לעמוד בדרישות של כלל הלקוחות.
  • אפשרויות הגנה – בעבר הייתה סחורה או כל מה שבחרו להעמיס מאחור חשופים לנזקים במהלך הנסיעה בכבישים. כיום מוצעים רכבים עם הגנות שונות כמו מכסה אוטומטי, סגירה מיוחדת למיכל הנגרר בהתאם לצורך, מה שבעבר יכולנו רק לחלום שיהיה.
  • אחיזת כביש וביצועים – בדומה לכל הרכבים על הכביש, גם לדגם של הטנדר כיום ישנם ביצועים מתקדמים ואמצעי הגנה חכמים. במקרה זה על העבר אין מקום לדבר כלל, כי היכולות של היום משאירות הרבה אבק לביצועים האפשריים של פעם.
  • מספר נוסעים – בעבר רוב דגמי הטנדרים היו מוצעים לרכישה עם חד קבינה בלבד, כיום ישנה אפשרות בחירה בין חד לקבינה כפולה, או מה שידוע בשפת המוכרת יותר "דאבל קבינה". כיום ניתן לקחת יותר נוסעים ברכב זה מבעבר, וללא ספק אין סיבה שלא יתאים גם לנסיעה עם המשפחה כולה.
  • יוקרה מהסרטים – בעבר אמרת טנדר עלה בראש רכב עבודה מפורק, כיום תאמר טנדר בראש תעלה התמונה של רכב יוקרה. ברחבות התצוגה ניתן לפגוש טנדרים בעלי מראה עוצר נשימה, שרק המחשבה לקחת אותו לעבודה "מכאיבה".

למי מתאים רכב מסוג טנדר

רכב מסוג טנדר יכול להתאים לכל המעוניין, במסגרת התקציב כמובן. יש לבחור את הדגם שאפשר לעמוד בהוצאות ובעלויות המגיעות לצידו. בבוקר אפשר בכיף לנסוע לעסק עם רכב של יוקרה ופינוק שלא מזכיר יום עבודה, במהלך היום עושים שימוש יעיל ביתרונות שמספק לנו, ובשעות שלאחר יום העבודה אפשר בכיף לבלות עם המשפחה, כאשר את הנסיעה מעבירים בבטחה, בנוחות, בנעימים עם כל הפינוקים.

עלינו צוות האתר

אתר רכב מזמין אותך לפרסם מאמרים בכל נושא הקשור לעולם הרכב ולהנות מחשיפה גדולה למאמרים שלך באתר שלנו. לקבלת שם משתמש וסיסמא, אנא השתמש בטופס יצירת הקשר בתפריט האתר.